Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
1 napisał:
Nie dodales ze jest jeszcze szeregowym urzednikiem urzedu gminy. Ehh czlowiek instytucja. Az dziw ze w wspolnocie jeszcze nie bylo nominowany do tytulu czlowieka roku - pewnie od razu dostanie jakas statuetke za caloksztalt
 oj chyba przewodniczący komisji przetargowej więc odpowiada za te budowle w Jawidzu, Kijanach - te altany, płynne pomosty, kamery .......... itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weźcie go na wójta-będzie wesoło a może i CBA się włączy doimprezy ? ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy niedouki po kijanskiej akademii nie jesteście warci dyskutować o Zdzichu, mieszka tu chłop kilka lat a wiadomo, że gdy wejdziesz między wrony musisz krakać jao one
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest sorbona kijanska a nie jakas akademian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolne jaja robicie a Zdzicho serio wpychać sie zamierza na stanowisko,  nikt  go nie zmuszał do liwidacji szkół potakiwania wojcinie,  brania kasy za zarzad banku, załatwiania prywatnych onteresów,  kto wie co on robi  w gminie specjalista od spadania na 4 łapy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będą wybory sołtysa w Jawidzu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wybierzmy juliana z jawidza, który jak czyta nakaz podatku to trzyma go do góry nogami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W styczniu 2019roku. Z takim doswiadczeniem nie musi trzymac nakazu jak trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pożal się Boże forum to jednak stan umysłu - chorego, bardzo chorego. Czy wy się siebie nie wstydzicie? Czy Boga się nie boicie?! A może by tak stanąć oko w oko z p. Zdzichem, z sołtysem, z innymi poniewieranymi tu bez litości i choćby odrobiny zażenowania i pogadać z nimi, wyłożyć swe racje? Tacy "odważni" jesteście przed kompem, tacy "dociekliwi i sprawiedliwi". Myślałby kto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nooooo  pojechałeś, 336  stron czytalaś i było dobrze, teraz oburzona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nooooo  pojechałeś, 336  stron czytalaś i było dobrze, teraz oburzona Ty zdecyduj się, czy jestem facetem, czy kobietą. Ułatwię ci odpowiedź - jestem od urodzenia facetem. Wasz forumowy magiel śledzę systematycznie od początku, więc mój dzisiejszy głos to niejako podsumowanie waszego "dorobku". Myślałem, że to szaleństwo jest chwilowe, że minie, gdy opadną wyborcze emocje. Ale was dopadło to na stałe, jak ciężka choroba. I końca jej nie widać. Pociesza mnie to, że tak naprawdę choruje tylko kilkoro z tej zacnej gminy. Głupota zawsze była głośna, ale w mniejszości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO CO CZYTASZ? TAKI INTELETUALISTA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co ja to myślę, że urzenicy zrą się między soba jak przed poprzednimi wyborami. Ale absurdów też u nas nie brakuje a Zdzisław i jego lotność to jeden z nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam Zdzicha ale słyszałam że jakiś strażak z osp w Jawidzu ma chęć startować w tych wyborach. To już po obecnej p. Wójt musi być jakiś strażak czy jak piszecie Zdzicho albo nie daj boże przewodnicząca rady gminy? Tu by się przydał ktoś nie związany z tym towarzystwem co by złapał za twarz urzędników i wreszcie zrobil porządek w tej gminie. Co wy na to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 5tysiecznej gminie ciezko znalezc niezwiazanego z towarzystwem osobnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robert z hektarów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baśka jak widać czuwa , jej tylko z Mirkiem sie ukladalo,   robił  co chciała , Baśka zaponij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im więcej kandydatów tym lepiej może być Zdzisław ,Robert ,Paweł nawet Jan . Przewodnicząca też się nadaje nawet Agnieszka z koła gospodyń wiejskich może startować . Kto by nie został wybrany układu w gminie nie zakończy a po jakimś czasie zacznie przyjmować swoich .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy musi mieć osoby któym ufa, a osobę  nieznajacą się  na tym co robi właśnie mamy za wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani to się zna ogarnia to i owo zna się z paroma osobami ogarnia rozkład pomieszeń w urzędzie a ogólnie to jakoś nie za specjalnie potrafi rozmawiać z ludzmi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...